05191012001

قوانین

#در-خانه-سلامت-بمانید

استفاده از فروشگاه اینترنتی هلدینگ سلامت به معنی توافق کامل شما با شرایط و ضوابط ذیل تلقی می گردد:

خدمات و محتویات سایت، براى استفاده غیر تجارى مخاطبان عرضه شده است. هر گونه سوء استفاده از این اطلاعات متناقض حقوق معنوی سایت درمان کالاست و دارای پیگرد قانونی میباشد. استفاده از محتویات سایت درمان کالا برای مصارف بدون انتفاع مادی و با ذکر منبع بلا مانع می باشد.

اطلاعات درج شده در خصوص مشخصات فنی كالاهای ارائه شده از منابع معتبر خارجی ترجمه، و یا از شركت های سازنده اخذ گردیده است، ممکن است اطلاعات موجود یا ارائه شده در این فروشگاه اینترنتی در مواردی غیر دقیق یا دارای خطاهای نگارشی باشد، لذا فروشگاه اینترنتی تجهیزات پزشکی نیک طب پردیس مسئولیتی در قبال اطلاعات ارائه شده برعهده نخواهد گرفت. این فروشگاه به طور مداوم نسبت به بررسی و بروز رسانی اطلاعات و محتویات آن اقدام خواهد نمود.

اطلاعات موجود در سایت درمان کالا از منابع معتبر و مرتبط و نیز شرکت های سازنده یا وارد کننده محصولات ارائه شده است. اطلاعات و محتویات سایت، به ویژه قیمت محصولات دائما به روز میشوند.

کاربران باید هنگام سفارش کالای مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و کامل پر نمایند. درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود.

هلدینگ سلامت به اطلاعات خصوصی و شخصی کاربرانی که از خدمات سایت استفاده می کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت کامل می کند. کلیه اطلاعات به صورت کاملا محرمانه محافظت شده و تنها برای ارسال سفارشات مورد استفاده قرار میگیرند.

فروشگاه اینترنتی هلدینگ سلامت هیچ گونه مسئولیتی را در مورد کارکرد ناقص سایت که می تواند ناشی از عوامل خارج از حوزه مدیریت این سایت باشد (همانند نقص اینترنت، مسائل مخابراتی، تجهیزات سخت افزاری و غیره) نمی پذیرد.

خرید کالا از فروشگاه اینترنتی هلیدنگ سلامت بر مبنای قوانین و آئین نامه های موجود در تجارت الکترونیک و با رعایت کامل تمام قوانین جمهوری اسلامی ایران صورت می پذیرد.

هزینه ارسال کالا و تجهیزات بر عهده خریدار می باشد.

در صورت بروز مشکل در پردازش نهایی سبد خرید مانند اتمام موجودی کالا یا انصراف خریدار، مبلغ پرداخت شده طی 48 الی 72 ساعت کاری به حساب خریدار واریز خواهد شد.